2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Botosani
  5. Alte locuri de munca - Dorohoi
Postat 05 aprilie 2024

Tehnician service GSM

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Dorohoi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Ai cunoștințe despre electronica; • Poți demonta si asambla cu ușurintă aproape orice model de telefon; • Îți place să te implici, ai inițiativa; • Ești rapid, eficient si organizat; • Îți place sa lucrezi in echipa, intr-un mod dinamic unde sa iei contact cu clienții. •

Responsabilitățile tale: • Vei diagnostica problemele de funcționare ale telefoanelor; • Vei efectua reparații de telefoane mobile; • Vei asigura standardul de calitate a reparațiilor;

Localitate

Dorohoi,

Botosani

Botosani, Dorohoi
ID: 255248267