2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 1
Postat 26 aprilie 2024

Tehnician Mentenanta Restaurant

Salariu

4 000 - 4 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea jobului

  • Se implica activ in repararea si intretinerea tuturor echipamentelor din restaurant ( echipamente de gatit, masini de spalat vase, echipamente frigorifice, instalatii sanitare, mobilier etc.);

  • Asigura resursele disponibile pentru interventiile de intretinere sau remedirea avariilor accidentale;

  • Tine sub observatie starea de functionare a instalatiilor si a echipamentelor din locatie si se asigura de buna functionare a acestora (curent electric, incalzire, aer conditionat, reteaua de hidranti, instalatii sanitare, detectoarele de fum pentru prevenirea incendiilor)

  • Sesizeaza orice neregula, defectiune si se ocupa de remedierea in cel mai scurt timp a acesteia

  • Planifica necesarul de stoc pentru piesele de schimb;

  • Program de munca 5 zile/saptamana, 8 ore/zi, in 2 ture.

Candidatul Ideal

  • Experienta pe un post similar de cel putin 1 an

  • Calificare si experienta anterioara de electrician reprezinta un avantaj

  • Experienta in servisare/reparare echipamente HoReCa (cuptoare electrice, convectomate, plite electrice, masini spalat etc.) reprezinta un avantaj

  • Permis categoria B - reprezinta un avantaj.

Pachet salarial + beneficii:

  • Contract de munca perioada nedeterminata

  • Salariu 4000 lei net + bonuri de masa

  • Masa asigurata

  • Voucher taxi (in situatia in care, programul de lucru se termina dupa ora 22.30).

Cum puteti ajunge la noi: Folosind metroul pana la statia Aviatorilor, apoi autobuzul 335 pana la Piata Presei. Tramvaiul 41, capatul liniei din Piata Presei.

Keywords: electrician, tehnician reparatii, service utilaje, echipamente Horeca, utilaje Horeca, coordonator tehnic, mentenanta, teamleader, sef echipa, project manager, director tehnic, sef birou tehnic, supervisor, manager mentenanta, sef echipa constructii, leadership, leader echipa, constructii, tehnic manager, technician, personal tehnic, instalator, electrician, instalatii sanitare, instalatii electrice, muncitori santier, fochist, constructii, echipa constructii, zugrav, amenajari interioare, zidar, inginer, inginer electrician, inginer constructii;

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 258988159