2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Iasi
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Iasi
Postat 12 iunie 2024

Tehnician Service

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 18316368

Descriere

Descrierea postului:

Suntem în căutarea unui Tehnician Service Electrocasnice dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în diagnosticarea și repararea unei game variate de electrocasnice și va fi capabil să ofere servicii de înaltă calitate clienților noștri.

Responsabilități:

- Diagnosticarea și repararea electrocasnicelor (frigidere, mașini de spălat, cuptoare, aspiratoare etc.)

- Efectuarea de intervenții la domiciliul clienților și în service-ul companiei

- Asigurarea întreținerii și a reparațiilor preventive

- Oferirea de suport tehnic și consultanță clienților

- Completarea documentației necesare pentru fiecare intervenție

- Respectarea normelor de siguranță și a standardelor de calitate ale companiei

Cerințe:

- Experiență de minimum 2 ani în domeniul reparațiilor de electrocasnice

- Cunoștințe solide de electronică și mecanică

- Capacitatea de a diagnostica și remedia defecțiuni diverse

- Abilități de comunicare și relaționare cu clienții

- Permis de conducere categoria B

- Atenție la detalii și orientare spre rezolvarea problemelor

- Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv

- Program de lucru flexibil

- Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate

- Echipament și unelte moderne pentru desfășurarea activității

- Mediu de lucru dinamic și prietenos

Cum să aplici:

Dacă ești pasionat de tehnologie și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată, trimite CV-ul tău împreună cu o scrisoare de intenție la adresa de email.

Abia așteptăm să te cunoaștem și să colaborăm împreună!

Despre noi:

Compania noastră este lider pe piața de servicii pentru electrocasnice, având o tradiție de peste 15 ani în furnizarea de soluții de înaltă calitate. Ne mândrim cu o echipă de profesioniști dedicați și pasionați, care pun întotdeauna clientul pe primul loc.

Așteptăm cu interes aplicarea ta!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270515323