2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Brasov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Fagaras
Postat 02 aprilie 2024

Tehnician montaj/service customer care

Localizare

Fagaras

Descriere

LOCAȚIE: SIBIU sau FĂGĂRAȘ

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice (mecanică, electromecanică, ..)

  • Nu necesită experiență în domeniu

  • Cunoştinţe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)

  • Capacitatea de a asimila cu uşurinţă informaţii tehnice. Oferim training in domeniu alaturi de echipa

  • Cunoașterea la nivel conversațional si scris a limbii engleze la nivel mediu;

  • Persoană cu atitudine proactivă, pozitivă, de încredere, organizata, flexibilă, creativă, profesională;

  • Orientare către client

  • Aptitudini excelente de comunicare;

  • Spirit de observație, gândire logică și rapiditate;

  • Capacitate de organizare și planificare a timpului și a sarcinilor încredințate;

  • Persoană disciplinată, responsabilă și capabilă să lucreze în echipă

  • Disponibilitate pentru deplasări în zona alocată.

Descrierea jobului

Misiunea postului: Efectuează lucrări de montaj ale echipamentelor comercializate; Responsabilitati:

  • Efectuează lucrări de montaj ale echipamentelor comercializate şi instruieşte utilizatorii acestora

  • Oferă suport tehnic

  • Efectuează intervenții de mentenanță

  • Identifică și remediază defecțiuni

  • Asigură suport telefonic clienților noștri.

  • Preia apelurile clienților, deschide tichete pentru fiecare defectiune sau situatie aparuta si urmareste rezolvarea acestora

  • Oferă informații corecte și concise despre modalitatea de utilizare a sistemelor folosite de utilzatori

  • Oferă feedback superiorului despre situațiile speciale întâmpinate în relația cu clientii

  • Asigurara evidenta stocurilor de materii prime si produse

  • Gestioneaza, verifica si se asigura de existenta tuturor documentelor necesare pentru fiecare instalare

  • Coordoneaza echipa tehnica, programeaza si urmareste deplasarile echipei

  • Tine evidenta parcului auto

  • Păstrează caracterul confidențial al operațiunilor de serviciu în conformitate cu politica companiei.

Ce oferim:

  • Mediu de lucru plăcut

  • Salariu fix care se negociaza la interviu in functie de experienta si abilitati + Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale.

  • Loc de munca stabil

  • Laptop, telefon mobil

  • Posibilitati de dezvoltare si promovare

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati

  • Suportul echipei pentru perfecționare

Descrierea companiei

Focusul nostru este pe produse si servicii inovatoare. Ne dorim ca fermierii sa obtina eficienta si randament maxim in activitatea lor, chiar si atunci cand se confrunta cu o lipsa acuta de personal calificat sau necalificat.Cu ajutorul noilor tehnologii si a agriculturii de precizie, munca fermierilor va fi una mult mai usoara, automatizata si va duce la cresterea productiei si profitului companiilor din domeniu.

Localitate

Fagaras,

Brasov

Brasov, Fagaras
ID: 263458302