2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 6
Departament HR
Postat Azi la 09:51

Tehnician mentenanta magazine

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Pentru a candida la acest rol, avem rugamintea sa atasati CV-ul in contul olx.

Candidatul Ideal:

Studii liceale sau post liceale tehnice;

Experienta pe un post similar (instalatii electrice, sanitare)

Cunostinte tehnice (electromecanica, electrica, instalatii diverse);

Descrierea jobului

Se ocupa de mentenanata generala a locatiilor Jerry`s Pizza (instalatii sanitare, electrice, etc)

Mentine legatura cu responsabilul departamentului de tehnic in vederea gasirii solutiilor optime pentru remediere, prevenirea si evitarea avariilor;

Mentine legatura cu firmele colaboratoare care efectueaza lucrari ce depaseste nivel de interventie solicitat;

Mentine standardele de calitate privind interventiile tehnice in locatiile grupului;

Se deplaseaza pt interventii tehnice programate sau la cerere in locatiile grupului;

Urmareste sistemul de solicitari tehnice si intervine in rezolvarea acestora;

Raporteaza catre seful direct situatia si stadiul lucrarilor de intretinere si reparatii, astfel incat fluxul de remediere sa fie unul optim

Beneficii: Program full time, 8.00 – 17:00 de luni pana vineri Masina de serviciu Salariu fix + bonuri de masa Gustare pranz

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 252936192