2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Constanta
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Lazu
Postat 29 mai 2024

Tehnician mentenanta - hala industriala Lazu

Localizare

Lazu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO28037573

Descriere

Cerințe:

  • Studii medii in domeniul tehnic sau calificare de ELECTRICIAN;

  • Experienta in administrare de imobile;

  • Autorizare ANRE pt electricieni - constituie avantaj;

  • Permis auto categoria B - constituie avantaj;

  • Abilitatea de a lucra in echipa.

Condiții:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa - 30 lei/ zi lucratoare;

  • Decontare transport;

  • Prima de Paste, Craciun,

  • Bonusuri pentru performanta;

  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in companie;

Responsabilități:

  • Responsabil de supravegherea, intretinerea si reparatiile instalatiilor si echipamentelor tehnice ale cladirii;

  • Mentine echipamentele din imobil in parametrii functionali;

  • Efectuaza mentenanta conform programului anual de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva;

  • Intervine rapid pentru remedierea si eliminarea defectiunilor;

Localitate

Lazu,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Lazu
ID: 270592305