Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Harghita
  5. Alte locuri de munca - Jigodin-Bai
Postat 26 februarie 2024

Tehnician Laborator Miercurea Ciuc

Localizare

Jigodin-Bai

Tip contract

Determinat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, o importanta fabrica producatoare de bauturi alcoolice si non-alcoolice din judetul Harghita, Tehnician Laborator.

Cu posibilitate de relocare!!!

Responsabilitati:

  • Realizarea de analize speciale în fazele intermediare ale procesului de fabricație a berii și în faza de produs finit.

  • Asigurarea satisfacției clienților și respectarea cerințelor legale referitoare la produsele noastre.

  • Întreținerea și calibrarea regulată a echipamentelor utilizate în procesul de analiză.

Cerinte:

-Diploma de studii medii in domeniu(biologie,chimie sau industrie alimentara);

-Minim 2 ani experienta pe pozitii similare;

-Cunostinte si experienta in probleme de calitate;

-Abilitati de organizare.

Beneficii:

- Tichete de masă în valoare de 40 de lei.

- Bonus de sezon în funcție de performanțe.

- Prime de sărbători pentru a vă bucura de perioadele festive.

- Transport decontat sau asigurat pentru a facilita deplasările.

- Abonament medical pentru asigurarea sănătății angajatului.

- Spor de noapte, de weekend și pentru orele suplimentare.

Localitate

Jigodin-Bai,

Harghita

Harghita, Jigodin-Bai
ID: 265823583

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau