2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Cluj
  5. IT - Telecomunicatii - Cluj-Napoca
Postat 11 aprilie 2024

Tehnician IT suport

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de IT, dedicate și dinamice, cu abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă. Căutam un coleg care să ne ajute să oferim suport tehnic pentru clienții noștrii.

Responsabilități:

·       Oferirea de suport tehnic de prim nivel pt software și hardware.

·       Instalarea, configurarea și actualizarea echipamentelor IT și a software-urilor.

·       Monitorizarea și întreținerea sistemelor IT.

·       Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice.

·       Documentarea proceselor tehnice și a soluțiilor la problemele întâmpinate.

Ce oferim

Îţi oferim un pachet salarial atractiv și motivant, din care nu lipsesc cursurile de formare. Și posibilitatea de a face parte dintr-o gașcă faină de IT-iști.

Să nu uităm daca ai carnet de conducere categoria B reprezinta un plus și trebuie să cunoști limba engleză.

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite-ne CV-ul tău. Nu uita să lași un număr de telefon la care să te putem contacta pentru interviu.

Pentru mai multe detalii ne poti contacta pe adresa noastra de mail.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266888778