2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Constanta
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Constanta
Postat 20 aprilie 2024

Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar Constanta

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar

Pentru candidati care pot avea domiciliul in vecinatatea oraselor: Constanta.

- Studii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică industrială)

- Bune cunoştinţe de mecanică, electricitate/ electronică, hidraulică

- Experienţa de minim 2 ani în reparaţia de utilaje de construcţii, industriale sau agricole sau în domenii conexe

- Cunoştinţe operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor)

- Cunoştinţe minime de limba engleză – domeniul tehnic

- Permis de conducere categoria B

- Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate

- Atitudine orientată către client; corectitudine profesională; rigurozitate

- Nivel ridicat de inițiativă

- Disponibilitate pentru deplasări in judete aflate in imediata apropiere a localitatii de domiciliu (Dobrogea)

Descrierea jobului

- Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric)

- Pune diagnosticul de stare tehnică a maşinii şi realizează analize de anomalii

- Identifică piesele de schimb necesare intervenţiilor şi le comandă

- Realizează puneri în funcţiune şi expertizări atât ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie)

- Întocmeşte documentaţia şi raportările necesare

Ce iti oferim?

Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță.

Asigurare de viață cu clauză de decontare a unor cheltuieli medicale in valoare de 1000 lei pe an;

Asigurare de sănătate care include gratuit consultatii, analize si investigatii amanuntite;

Tichete cadou pentru copii cu ocazia zilei de 1 Iunie si a sărbătorilor de iarnă;

Tichete de masă în valoare de 35 RON/ zi lucratoare;

Acces la biblioteca on- line Bookster.

Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop

Descrierea companiei

Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 260318618