2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 1
Postat 09 aprilie 2024

Tehnician / Inginer sisteme securitate

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

- Experienta in instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate, efractie, supraveghere video, control acces, detectie incediu conform proiectelor;

- Bune cunostinte tehnice;

- Capacitate de a diagnostica si propune solutii tehnice pentru problemele care se ivesc; - Cunostinte operare PC;

- Mod riguros de organizare;

- Perseverenta, tenacitate si abilitati de a lucra in echipa;

- Seriozitate, loialitate.

Descrierea jobului

- Instalare si service sisteme de alarma;

- Instalare si service sisteme detectie si alarmare la incediu;

- Instalare si service sisteme de supraveghere video;

- Instalare sisteme de control acces si pontaj;

- Programarea sistemelor de securitate instalate.

Descrierea companiei

Societatea are ca obiect de activitate:

- Instalarea sistemelor de alarmare la efractie;

- Furnizarea de solutii complete pentru sisteme de control acces si pontaj pe baza de cartela;

- Instalarea de automatizari;

- instalarea si service sisteme de detectie si alarmare la incediu

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268764354