2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Santandrei
Postat 14 iunie 2024

Angajam absolventi 2024 de facultate, liceu, colegiu

Salariu

500 - 1 300 €

Localizare

Santandrei

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO 34434616

SC S&H SECURITY SOLUTIONS SRL, activeaza din 2015 in domeniul sistemelor de Securitate, IT si Cablare structurata,

Candidatul Ideal:

Absolventii care doresc sa invete o meserie ce presupune implicare, gasirea de solutii personalizate, initiativa si care va fi rasplatita si financiar daca noul nostru coleg se dovedeste a fi harnic, cinstit si dornic sa invete.

Periodic asiguram cursuri de specialitate pentru invatarea instalarii de solutii noi pentru compania noastra.

  • Permis de conducere – constituie avantaj;

  • Persoana serioasă, responsabilă, punctuală atenta la detaliu.

Descrierea jobului

  • Realizarea lucrarilor de instalatii curenti slabi, cablare structurata voce-date, telecomunicatii (Supraveghere Video, Detectie Efractie, Detectie Incendiu, Securitate Perimetrala, Control Acces, Pontaj, videonterfonie, Sisteme Audio-Video, Sisteme Integrate, etc) pentru constructii civile si industriale;

  • Executarea infrastructurii necesare cablarii (montaj pat cablu, tub PVC, etc.) si instalarea tuturor tipurilor de cabluri pentru sistemele de curenti slabi;

  • Realizează intervențiile și depanajul pentru instalațiile de securitate si curenți slabi, mentenanța preventivă pentru instalațiile de securitate si curenți slabi.

  • Instalarea echipamentelor in conformitate cu specificatiile si cu proiectul tehnic;

  • Identificarea cauzelor defectiunilor si executarea lucrarilor de remediere;

  • Intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii/instalari;

  • Consulta managerul de echipa pentru a identifica cele mai bune solutii;

  • Asigurarea asistentei pentru punerea in functiune a solutiilor de securitate si siguranta;

  • Respectarea normelor de munca si a securitatii muncii;

  • Disponibilitate la deplasari in cadrul santierelor din judet cat si pentru cele din tara.

Avantaje

  • Transport asigurat

  • Prime de sarbatori

  • Bonusuri de performanta

  • Posibilitatea de a avansa

Mai multe detalii la nr de telefon: 07********39

Localitate

Santandrei,

Bihor

Bihor, Santandrei
ID: 270663612