2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 4
Andrei
Postat Azi la 07:35

Tehnician Frigotehnist in mentenanta, venituri nete de peste 7000 lei

Salariu

7 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 3

Firma de instalatii cauta un Tehnician Frigotehnist pe perioada nedeterminata pentru a se alatura echipei noastre din domeniul frigotehnic. Daca ai experienta in domeniu si indeplinesti cerintele de mai jos, te invitam sa aplici:

Candidatul ideal:

  • Experienta in domeniu de minim 1 ani;

  • Calificare de Frigotehnist;

  • Posedarea permisului de conducere categoria B;

  • Disponibilitate pentru deplasari;

  • Seriozitate, corectitudine si disciplina in munca.

Descrierea jobului:

  • Executarea operatiunilor de mentenanta la echipamentele si instalatiile frigorifice;

  • Realizarea lucrarilor de mentenanta preventiva/corectiva la echipamentele de climatizare (splituri, VRV-uri, chillere, CTA-uri, etc.);

  • Identificarea si diagnosticarea defectelor aparute la echipamentele de climatizare;

  • Asigurarea suportului tehnic si functionarea in conditii optime a instalatiilor frigorifice de care raspunde;

  • Intocmirea rapoartelor de lucru in urma activitatii desfasurate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269705538