Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 1
Postat 27 septembrie 2021

Tehnician Dozatoare de Bere_București

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Responsabilitati principale:

Instalarea dozatoarelor

Intretinerea dozatoarelor si a vitrinelor frigorifice

Servicii de intretinere si reparatii acordate clientilor

Aprovizionare cu piese de schimb si materiale

Actualizarea bazei de date a activelor companiei (dozatoare , vitrine frigorifice);

Participarea la implementarea activitatilor specifice de marketing(festivaluri, targuri, etc)

Cerinte:

Cunostinte teoretice si practice frigotehnice, electromecanice

Experienta anterioara in domeniu (constituie avantaj)

Bune abilitati de comunicare si de negociere

Studiile medii tehnice

Permis de conducere (cat. B)

Spirit de echipa

Domiciliul stabil in București

Pachet oferit:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;

Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;

Participare la schema de bonus de vanzari;

Primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;

Tichete de masă în valoare de 20 de lei/zi lucrată;

Tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;

Bonusuri pentru evenimente în familie;

Cotă de bere lunară.

PRELUCRAREA DATELOR PERSONALE:

Pentru mai multe informatii legate de modul in care compania Ursus Breweries prelucreaza datele cu caracter personal acceseaza Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor de pe site.

Descrierea companiei:

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

ID: 220193628
User avatar

Resurse Umane

Pe OLX din noiembrie 2019

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din