2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Brasov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Harman
Postat 21 aprilie 2024

Tamplar/montator mobilier - autorulote - Harman, Brasov

Salariu

3 000 - 7 000 lei

Localizare

Harman

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 30803133

Descriere

Candidatul Ideal

Conformism, rigoare, exactitate, spirit practic, aptitudini de informare, amabilitate, încredere în sine, serios, sincer, simtul raspunderii, prompt, inovator, sa isi doreasca sa realizeze lucrari de calitate, sa aiba cunostinte sau sa isi doreasca sa acumuleze cunostinte noi in domeniu, atent la detalii, sa lucreze ingrijit, sa poata sa ia cele mai bune decizii in situatii neprevazute.

Descrierea jobului

Sa stie sa foloseasca utilajele specifice productiei de jobului: Montaj in atelier a mobilierului din vehicule. Titularul postului are rolul de a asambla mobilier din placaj precum şi părţile lor componente, a fabrica mobilier şi produse similare. Sa stie sa citeasca schite2D/3D. Utilizează maşini şi echipamente puse la dispoziţie de firmă, maşini de prelucrat lemnul, maşini de perforat, de slefuit, etc. Montajul mobilierului in vehicule, ajuta la montajul peretilor ornamentali in conform legislatiei, bonuri de masa, mediu de lucru placut, nu sunt activitati repetitive, se lucreaza doar la sediul firmei.

Bonuri de masa, echipament de protectie , bonuri de vacanta, decontare carburant.

Descrierea companiei

Atelier specializat in conversii vehicule autorulote, camioane de expeditie, constructii de food truckuri, campere, rulote comerciale, rulote fast food, case pe roti, containere de locuit si comerciale.

Salariul este format din salariu net + bonuri de masa 800 lei + carburant 500 lei :

  • incepator 2000 - 4000 lei

  • junior 4000 - 6000 lei

  • senior de la 6000 lei

+ 1200 lei bonuri de vacanta / an , 200 lei tichete cadou de Paste si Craciun.

Localitate

Harman,

Brasov

Brasov, Harman
ID: 244566137