2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Cluj
  6. Muncitori constructii - Cluj-Napoca
Postat 09 aprilie 2024

Tamplar, montator/asamblator mobila-zona Hale Floresti

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerinte :

- cunostinte in interpretarea instructiunilor de montaj

-2-3 ani experienta ca si tamplar/montator

Responsabilitati :

-efectueaza asamblarea si montajul mobilierului in autoutilitare speciale

-cunoaste modul de utilizare a sculelor, dispozitivelor si utilajelor din dotare (flex, burghiu etc)

Se lucrează intr-un singur schimb (7:00-15:30, de luni pana vineri) cadrul unei companii multinaționale de producție si asamblare autovehicule din zona Cluj-Napoca.

Asigurăm transport gratuit din Cluj-Napoca si localitatile limitrofe. (Inclusiv Aiud, Huedin etc)

Salarizariu: -suma exactă se stabilește in urma probei de lucru. (3500-4500 Ron net)+ sporuri, prime, bonuri de masa.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 263595251