2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti - Ilfov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Voluntari
Postat 22 aprilie 2024

Tamplar mobila, asamblare mobilier

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Tamplar in domeniul producerii mobilei

Compania Artmobzen SRL angajeaza muncitori calificati si necalificati in domeniul producerii mobilei la comanda.

Descrierea postului:

• Construirea și asamblarea mobilei conform specificațiilor și planurilor tehnice.

• Măsurarea, tăierea și finisarea materialelor.

• Montarea și asamblarea pieselor de mobilier in atelier si montajul finit la client.

Cerințe:

• Experiență anterioară în tâmplărie și asamblare mobilă

• Cunoștințe solide despre materialele și tehnicile de prelucrare a lemnului

• Abilități excelente de măsurare, tăiere și finisare a materialelor

• Capacitatea de a citi și interpreta planuri tehnice și desene

• Atenție la detalii și abilități bune de rezolvare a problemelor

• Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

• Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj

Va oferim:

• Salariu negociat la interviu și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe

Anuntul se adreseaza persoanelor ce doresc un mediu de lucru antrenant, sigur si de lunga durata.

Detalii tel. 07******23

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 260941073