2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Cluj
  6. Transport persoane - Turda
Postat 24 mai 2024

T.U.P. Turda angajează

Localizare

Turda

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in turePermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 37709819

  •  TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL, cu sediul în Turda str. Mihai Viteazu nr. 43,

                           recrutează  ELECTRICIAN ȘI MECANIC AUTO

 Cerințe minime  MECANIC AUTO:

-cunoștințe de mecanică la nivel mediu;

-experiență: minim 1 an în activitatea de mecanică auto (Service Auto/Atelier Reparații), peste 2

 ani constituie avantaj;

-permis de conducere categoria B;

-persoana responsabilă, cu atitudine pozitivă și capacitate de a se adapta și a acumula informații

  noi în permanență;

-disponibilitatea de a lucra în ture;

Descrierea jobului:

Activități de întreținere și reparații conform standardelor la autobuzele electrice.

Cerințe minime ELECTRICIAN AUTO:

-cunoștințe pe parte de electrică auto la nivel mediu/cunoștințe automatizări;

-atestat profesional sau diplomă în domeniu;

-experiență: minim 1 an în activitatea de electrician auto (Service Auto/Atelier Reparații), peste 2 ani constituie avantaj;

-persoană responsabilă, cu atitudine pozitivă și capacitatea de a se adapta și a acumula informații noi în permanență;

Operațiuni/activități de depanare și intervenție de natură electrică la autobuze.

Oferim:

-desfășurarea activității într-un mediu sigur și stabil;

-susținere și îndrumare continuă pentru formarea profesională;

-posibilitatea dezvoltării unei cariere în domeniul auto;

-siguranța locului de muncă și a venitului;

CV-urile se depun la sediul Societății din Turda strada Mihai Viteazu nr. 43 până la data de 22 iunie 2024.

Aplicațiile vor fi strict confidențiale. Numai candidații selectați vor fi contactați.

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 270612698