2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Suceava
  6. Operatori productie, confectioneri - Suceava
Postat 26 aprilie 2024

SYMMETRICA Veresti angajeaza operator linie productie

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Candidatul Ideal

  • Absolvent de Liceu cu profil tehnic sau scoala profesionala;

  • Disponibilitate de invatare

  • Cunostine de baza de utilizare a PC-ului;

  • Cunostinte de baza in utilizarea instrumentelor de masurare si control

  • Pot aplica si candidati fara experienta, dar care au dorinta si preocupare de implinire profesionala si perfectionare.

Descrierea jobului

  • Locul de munca: facilitate de productie la standarde inalte;

  • Postul implica operarea pe utilaje automatizate, performante, de ultima generatie,

    destinate fabricarii produselor turnate din beton;

  • Se asigura program de formare la locul de munca;

  • Salarii pe masura efortului depus;

  • Locul de muncă este în localitatea Veresti, judetul Suceava.

Responsabilitati:

  • Stabileste, regleaza si verifica parametrii funtionali ai liniei de productie;

  • Verifica si supravegheaza starea tehnica a utilajului;

  • Pregateste, curata si intretine masina in vederea functionarii optime;

  • Respecta instructiunile de lucru si control

  • Verifica cu etaloane sau cu instrumente de masura adecvate calitatea produselor rezultate, conform instructiunilor tehnologice.

  • Verifica cu verificatoare specifice cotele pieselor prelucrate comparându-le cu cele inscrise in documentatie.

  • Participa activ la operatiile de revizie periodica si de reparatie ale utilajului

  • Transporta, manipuleaza si depoziteaza o serie de materiale implicate in procesul de productie, in spatii special amenajate (marcate).

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 267829393