2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Constanta
  6. Transport marfa - intern - Constanta
Postat 26 aprilie 2024

SYMMETRICA Ovidiu, Constanta angajeaza sofer profesionist

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea jobului:

Sofer profesionist pe autocamion.

Desfasoara activitatea in cadrul departamentului de transport intern. Postul vacant este arondat fabricii de productie din : Ovidiu, jud. Constanta.

Candidatul ideal

* permis conducere categoria B, C+E

* certificat de competenta profesionala pentru transport marfa

* card tahograf digital valabil

* apt din punct de vedere medical si psihlogic

* de preferat experienta dovedita in transport marfa - minim 4-5 ani

* cunostinte minime de mecanic auto si intretinere autocamioane.

Descrierea companiei SC Symmetrica SRL lider national in productia de prefabricate vibropresate din beton si a echipamentelor, utilajelor automatizate necesare productiei prefabricatelor destinate constructiilor civile si industriale.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 242379020