2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Giurgiu
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bolintin-Vale
Postat 25 aprilie 2024

Symmetrica Bolintin Vale angajeaza Electrician intretinere/reparatii

Localizare

Bolintin-Vale

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Electrician / Electromecanic de intretinere si reparatii pentru echipamente industriale

Candidatul ideal:

• Studii medii și calificare specifică in domeniul electric, cu certificarile corespunzatoare;

• Dorinta si preocupare de implinire profesionala si perfectionare;

• Capacitate de insusire rapida a procedurilor specifice de lucru;

• Utilizarea eficienta a echipamentelor, utilajelor și a SDV-urilor specifice;

• Atenție la detalii, lucru în echipă, îndemânare, precizie, rigurozitate;

• Capacitate fizică de a-și îndeplini atribuțiile;

• Disponibilitate si pentru lucru la inaltime si pentru deplasari in tara, la nevoie;

• Responsabilitate, corectitudine, capacitate de lucru în condiții de stres, echilibru și stăpânire de sine;

• Abilitati bune de comunicare;

Experienta – minim 5 ani intr-o pozitie similara

Descrierea jobului:

Pozitia/postul implica cunoasterea notiunilor din domeniul electricitatii, citirea corecta si intelegerea schemelor electrice functionale ale utilajelor; abilitati de construire si reparare a instalatiilor electrice de tip industrial si ale utilajelor de productie, monofazice si trifazice, cunoasterea regulilor de lucru cu curentii electrici si a regulilor specifice de protectie a muncii.

Localitate

Bolintin-Vale,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Vale
ID: 244695127