Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Iasi
  5. Educatie - Training - Iasi
Postat 04 iulie 2022

Supraveghetor copii

  • Tip job

    Full time

  • Iasi, Iasi

Descriere

Descriere

Gradinita Kiki isi cauta candidatul ideal. Suntem in cautarea unui supraveghetor cu rabdare, responsabilitate si spirit de echipa;

Descrierea jobului

- ajutor in coordonarea activitatilor instructiv-educative;

- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative;

- pregatirea pentru organizarea si amenajarea mediului educational;

- monitorizarea performantelor copiilor.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv;

- suport in formarea profesionala;

- mediu de lucru dinamic si echipa tanara;

- transportul este asigurat de catre noi cu plecare de la fosta Billa.

Program de lucru - 8 ore zilnic (luni-vineri).

Grădinița este situata in Rediu, judetul Iasi.

ID: 218782871

Apostol Madalina

Member Since ianuarie 2016
Activ ieri la 14:07

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din