2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Cluj
  6. Constructii - Cluj-Napoca
Postat 17 aprilie 2024

Supervizor santier - Marea Britanie

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Recrutare la distanta

Descriere

Angajator: PROCONECT DMT CONSTRUCT

Domeniu: construcții civile, fibră optică

Tip job: full time

Țară: Anglia (Wilthshire, Bristol, Weston Super Mare)

Candidatul ideal:

  • Persoană serioasă, proactivă, pozitivă, comunicativă;

  • Bune abilități de organizare și coordonare.

Cerințe minime:

  • Pașaport, pre-settlement și cunoașterea limbii engleze la nivel B1;

  • Experiența anterioară în domeniul construcției rețelelor de fibră optică sau construcții edilitare, permisul de conducere, deținerea de acreditări în domeniu sau studii superioare tehnice constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Abilitatea de a citi desene tehnice;

  • Capacitatea de a delega sarcini, grija pentru executarea la timp a lucrărilor;

  • Asigurarea suportului tehnic echipei care derulează lucrări și sunt aflate în diferite faze de execuție;

  • Întocmirea diferitelor rapoarte, a necesarului de material, a pontajului;

  • Analizarea situației de risc a lucrării și urmarirea relației cu clienții.

Beneficii:

  • Se oferă salariu motivant și prime de obiectiv în cadrul unor proiecte de lungă durată. Cazarea și cheltuielile, transportul la și de la locul de muncă sunt asigurate și plătite de către angajator.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 254373843