2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Arad
  6. Personal necalificat - Arad
Postat 13 mai 2024

Supervisor/Responsabil cafenele - Zireto Caffe ARAD

Localizare

Arad

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Zireto Caffe, un lanț de cafenele renumit pentru experiența sa autentică și băuturile de calitate, își extinde echipa și caută un Supervisor/responsabil de locații To-Go dedicat și pasionat de industria ospitalității.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și supervizarea echipei de barista pe locațiile to-go ale Zireto Caffe.

  • Asigurarea unei experiențe de calitate pentru clienți prin instruirea și îndrumarea constantă a personalului.

  • Implementarea standardelor de serviciu și menținerea unui mediu curat și ordonat în locațiile to-go.

  • Colaborarea cu echipa de management pentru a dezvolta și implementa strategii de îmbunătățire continuă a serviciilor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității, cu un accent pe serviciul de cafenea.

  • Abilități excelente de comunicare și leadership.

  • Capacitatea de a gestiona eficient echipele și de a menține un mediu de lucru motivant.

  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în schimburi variate.

  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos.

  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Beneficii competitive și remunerație atractivă.

  • Traininguri specializate pentru a vă perfecționa abilitățile.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 264412524