2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
Postat 10 aprilie 2024

Supermarket Aless Tulcea - angajeaza lucrator comercial

Localizare

Tulcea

Full time

Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Angajam lucrator comercial Supermarket.

Esti in cautarea unei oportunitati de angajare in domeniul vanzarilor? Supermarketul nostru cauta un lucrator comercial entuziast si dedicat pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

Responsabilitati principale:

  • Asigurarea unui serviciu excelent pentru clienti si raspuns prompt la intrebarile acestora;

  • Etichetarea produselor si mentinerea curateniei in zona de lucru;

  • Participarea la inventare si gestionarea stocurilor de produse;

  • Colaborarea eficienta cu colegii pentru atingerea obiectivelor echipei.

Cerinte:

  • Experienta anterioara reprezinta un avantaj;

  • Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala;

  • Atentie la detalii si orientare catre client;

  • Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa;

  • Disponibilitate pentru lucrul in ture.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos;

  • Training si suport pentru dezvoltarea profesionala;

  • Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta;

  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei;

Daca esti pasionat de vanzari si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, trimite-ne CV-ul tau in comentariu sau stabileste o intalnire cu seful de magazin la telefon: 07********91 Hai sa construim impreuna o experienta exceptionala pentru clienti!

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 268836228