2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Sibiu
  6. Muncitori constructii - Sibiu
Vasilescu R.
Postat 15 iunie 2024

STRABAG angajeaza Laborant in constructii

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal:

- Absolvent studii medii - prezinta avantaj

- Disponibil la deplasari in interes de serviciu

- Cunostinte nivel avansat pachet MS Office

- Constituie avantaj experienta anterioara in domeniul constructiilor de drumuri (executie, laborator)

Descrierea jobului:

- Executarea testelor (analize) pe beton proaspat si intarit, precum si alte activitati (teste) specifice laboratoarelor de incercari in constructii;

- Completarea documentelor specifice activitatii de laborator;

- Comunicarea directa cu reprezentantul constructorului si seful laboratorului de care apartine;

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 270549977