2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Teleorman
  6. Muncitori constructii - Alexandria
Postat 14 aprilie 2024

Stivuitorist - TLC SHUTTERS SRL

Salariu

3 150 - 3 151 lei

Localizare

Alexandria

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO34983029

Descriere

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

  • Calificare ISCIR pentru conducerea stivuitoarelor si experienta minim 1 an in domeniu;

  • Studii medii;

  • Atitudine pozitiva si capacitate lucru in echipa;

  • Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi;

 Descrierea jobului:

  • Executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;

  • Aseaza marfa pe locatiile din depozit conform indicatiilor primite;

  • Pregateste si transporta marfa din locul de depozitare in zona de livrare;

  • Executa activitatile de manipulare a mărfurilor pentru incarcarea /descarcarea, camioanelor/masinilor de livrare

  • Informeaza superiorul asupra problemelor pe care le constata in depozit;

  • Intrebuinteaza stivuitorul numai pentru activitatile definite;

  • Intretine in stare buna de functionare utilajul care i-a fost incredintat;

  • Participa la realizarea si mentinerea curateniei in depozit;

  • Respecta programul de lucru, conform planificarii precum si situatiile in care acesta se modifica;

  • Indeplineste in cadrul domeniului sau de activitate toate sarcinile primite de la superior.

 Beneficii oferite:

-        Salariu motivant;

-      Mediu de lucru placut;

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 265192289