2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Alba
  6. Operatori masini - Oiejdea
Albalact
Postat 25 aprilie 2024

Stivuitorist Productie Albalact Oiejdea

Localizare

Oiejdea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Cerinte

- Studii medii sau scoala profesionala; - Atestat ISCIR – Stivuitorist; - Seriozitate si dorinta de a muncii; - Dornic sa se perfectioneze continuu; - Disponibilitatea pentru a lucra in schimburi.

Responsabilitati

• Degajarea holului de deșeuri și concentrarea lor pt a debloca caile de acces; • La solicitarea departamentului de producție, alimentează cu paleți și ii depozitează la locul stabilit in fiecare sectie; • La solicitarea tehnologului elibereaza termostatele de produsele fabricate.

Alte informatii

Program: se lucreaza in schimburi: 08:00-18:00 / 18:00-04:00, luni-duminica; Transport asigurat pe ruta: Alba Iulia – Oiejdea/Galda - Teius – Aiud

Beneficii

  • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)

  • Abonament medical

  • Training-uri

  • Cursuri

  • Certificari/Atestate

  • Decontarea transportului

  • Plata / compensare ore suplimentare

  • Zile libere suplimentare

  • Petreceri/evenimente companie

  • Tichete de masa

  • Tichete de vacanta

  • Tichete cadou

Localitate

Oiejdea,

Alba

Alba, Oiejdea
ID: 267494797