Adauga anunt nou
Routier European Transport
Postat 21 septembrie 2024

Stivuitorist Gilau / Olanda

Localizare

Gilau

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Cerinte:

  • Disponibilitate pentru delegatii inafara tarii (Olanda);

  • Capacitate de organizare a marfurilor ;

  • De preferat ,experienta in domeniul transporturilor dar nu obligatoriu;

  • Necesar atestat de stivuitorist.

Responsabilitati:

  • Pastrarea in conditii optime a marfurilor depozitate;

  • Activitati specifice depozitului : descarcare si receptionare marfa, stivuire, depozitare,

Beneficii:

  • Salariu fix in functie de experienta

    -intre 3700 ron si 4800 ron / luna, pe perioada cat se lucreaza in tara

    -2000 euro / luna , pe perioada deplasarii in Olanda

  • Tichete de masa de 40 ron - pe perioada cat se lucreaza in tara;

  • Asigurare medicala privata;

  • Cazare si transport asigurate pe durata deplasarii in Olanda

Detalii la telefon : 07********29

Localitate

Gilau,

Cluj

Cluj, Gilau
ID: 270610584