2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Arad
  6. Manipulatori marfa - Arad
Porta Kmi Romania
Postat 28 mai 2024

Stivuitorist /Manipulant marfuri

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilitati:

·          Manipuleaza marfurile instructiunilor primite

·          Asigura alimentarea utilajelor din productie cu materialul necesar

·          Transporta materiale din magazie in productie si invers

·          Debaraseaza deseurile realizate in productie

·          Raspunde de buna functionare a stivuitorului de la inceperea si pana la terimarea schimbului

·          Raspunde de obiectele de inventar si mijloacele fixe aflate in dotare

Cerinte:

·          Diploma de bacalaureat sau scoala profesionala

·          Detinerea autorizatiei ISCIR

·          Minim 2 ani de experienta intr.o pozitie similara ,in manipularea motostivuitorului in zona de Productie /Depozit

·          Disponibilitatea de a lucra in schimburi

·         Seriozitate si flexibilitate

Beneficii

·         Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

·         Primă de acomodare în valoare de 400 lei net

·         Salariu de încadrare motivaţional în functie de experientă

·         Primă de recomandare în valoare de 700 lei net

·         Tichete de masă în valoare de 40 lei pentru fiecare zi lucrată

·         Transport gratuit

·         Beneficii medicale pentru angajati si copii minori ai acestora

·         Bonus de performanta de pana la 30%

·         Bonus de vechime acordat dupa primul an implinit in companie

·         Prime de sarbatore

·         Zile de concediu incepand cu 22 de zile din primul an

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 248649017