2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Cluj
  6. Operatori masini - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Stivuitorist - depozit materiale de constructii

Salariu

4 990 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO2873052

Clar Import Export SRL cu sediul in Cluj Napoca, str Campina, angajaza stivuitorist pentru depozit de materiale de constructii.

Cerințe:·

  • Personal calificat

  • Autorizatie ISCIR vizată;·

  • Persoană dinamică și responsabilă, abilitate de lucru in echipa

Responsabilităţi:

  • Descărcarea, încărcarea şi aranjarea mărfurilor din depozit;

  • Efectuarea operatiilor conform instrucţiunilor primite de la gestionar;

  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;

  • Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;

  • Decontare transport

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 260136775