2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Branesti
Ciprian Bondici
Postat 26 aprilie 2024

Stivuitorist Depozit - Fabrica WEBER Branesti (IF)

Localizare

Branesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Poziția este deschisă în cadrul Departamentului de Logistica/Supply Chain, Saint-Gobain Rigips, ocupantul acesteia urmând să își desfășoare activitatea în cadrul Depozitului Fabricii de Mortare Weber din Brănești.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

  • asigură încărcarea/descărcarea diferitelor materiale sau produse în/din mijloacele de transport;

  • asigură preluarea produselor finite de pe banda de producție;

  • pregătește produsele pentru încărcare;

  • manipulează materii prime, ambalaje, produse finite și mărfuri;

  • depozitează stocurile conform instrucțiunilor;

  • operează stivuitorul în condiții de siguranță;

  • menține utilajul în condiții optime și îi verifică periodic starea tehnică;

  • identifică oportunități de îmbunătățire/eficientizare a activității.

Ne vom uita cu multă atenţie la personalitate, la atitudine și la potențialul tău, însă rolul presupune și alte câteva calificări și abilități:

  • studii minime 10 clase.

  • operare stivuitorul (moto, electro, GPL);

  • autorizație ISCIR;

  • disponibilitate pentru munca în schimburi.

  • experiența în activități de preluare, depozitare, recepție marfă și încărcare-descărcare de camioane.

BENEFICII OFERITE:

  • Asigurare privată de sănătate, cu posibilitatea includerii membrilor familiei

  • Asigurare de viață

  • Posibilitatea de a cumpăra acțiuni Saint-Gobain (Planul de Economii al Grupului)

  • Posibilitatea achiziționării produselor Saint-Gobain în condiții avantajoase

  • Indemnizație de transport

  • Sprijin relocare, după caz

  • Tichete de masă

  • Indemnizație de concediu, în funcție de politicile de acordare

  • Bonusuri trimestriale in funcție de atingerea unor obiective de performanță agreați

  • Zile de concediu în plus, în funcție de vechimea în companie

  • Alte beneficii, acordate în funcție de politicile de acordare de bonusuri ale fiecărei companii în parte

  • Sprijin în formarea profesională

  • Cursuri pentru dezvoltarea carierei (ex. Universitatea Saint-Gobain, platforma de training online etc.).

Localitate

Branesti,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Branesti
ID: 235814446