2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Ilfov
  7. Operatori masini - Buftea
Postat 22 mai 2024

Stivuitorist depozit Buftea

Salariu

3 500 - 4 300 lei

Localizare

Ilfov, Buftea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Cautam  Stivuitorist pentru unul din clientii nostri, cel mai important producator roman de materiale de constructii, finisaje, termosisteme, vopsele lavabile, tencuieli decorative, schele, echipamente.

Locatie: Buftea, Ilfov

Program de lucru: 8,30h /pe zi de luni pana vineri (08-16:30)

Responsabilitati:

  • Utilizarea corecta a spatiului din depozit si depozitarea corecta a marfii

  • Elibereaza stocul conform comenzilor

  • Pregatirea paletilor cu produse finite pentru livrare

  • Descarca camioanele cu materii prime

  • Aduce la cunostinta superiorului, imediat dupa constatare, orice nereguli aparute in timpul programului de lucru

  • Este direct responsabil de mijloacele fixe si obiectele de inventar care se gasesc in dotarea sa si protejeaza bunurile societatii

  • Mentine buna functionare a utilajului, curatenia si ordinea la locul de munca

  • Anunta seful ierarhic despre neregulile constatate in functionare

  • Spalarea saptamanala a utilajului

  • Nu paraseste locul de munca fara aprobarea sefului ierarhic

  • Organizeaza si participa la toate inventarele desfasurate in companie

Cerinte:

  • Studii medii

  • Experienta pe o pozitie similara nu este obligatorie dar constituie avantaj

  • Autorizatie de stivuitorist ISCIR - obligatoriu

  • Capacitatea de a rezolva sarcini de lucru in timpul alocat

  • Experienta pe motostivuitor cu lame laterale (reach truck) - avantaj

  • Dexteritate si atentie

Beneficii:

  • Salariul 3500 lei net

  • Bonuri de masa 40 lei/zi

  • Prime de Paste si de Craciun

  • Prima de vacanta

  • Indemnizatie de transport

  • Abonament servicii medicale

Va rugam sa includeti urmatoarea clauza in CV-ul dvs. (sau in alte documente de cerere ori intri intr-un mesaj adresat noua): “Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale continute in documentele trimise catre MGM Recruitment SRL, pentru scopurile necesare desfasurarii procesului de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Daca doriți sa luam in considerare candidatura dvs. si in viitoarele recrutari, va rugam sa includeti si o clauza suplimentara cu urmatorul continut: “Consimt la prelucrarea datelor mele personale continute în documentele trimise catre MGM Recruitment SRL si ca aceasta sa implementeze viitoare procese de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Buftea
ID: 270289268