2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Giurgiu
  6. Operatori masini - Bolintin-Vale
Postat 22 mai 2024

Stivuitorist depozit Bolintin Vale

Salariu

3 500 - 4 700 lei

Localizare

Bolintin-Vale

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Cautam doi Stivuitoristi pentru o fabrica din Bolintin Vale.

 Locatie: Bolintin Vale (decont integral transport

 Program de lucru: se lucreaza in ture 12h – 12/24 sau 12/48

 Responsabilitati:

  • Manipuleaza si transporta in incinta fabricii produsul finit de la locul de depozitare la cel de incarcare sau din mijlocul de transport la cel de depozitare

  • Efectueaza aceleasi operatiuni si pentru alte grupe de marfuri, din cadrul altor departamente (ex. paleti de lemn, materii prime)

  • Raspunde din punct de vedere calitativ si cantitativ de incarcarea masinilor in conformitate cu Nota de incarcare sau a instructiunilor primite de la Gestionar

  • Se asigura si atesta prin semnatura ca produsele finite incarcate in fiecare camion sunt corespunzatoare din punct de vedere al integritatii marfii si a ambalajului, si coincid cantitativ pe repere cu cele inscrise in Nota de incarcare, inainte de retumarea acesteia catre Gestionar

  • Receptioneaza marfurile provenite din transferuri intre fabrici, impomiri, materii prime si materiale auxiliare numai in prezenta Gestionarului

  • Aprovizioneaza sectia Antichizate conform planului stabilit de seful de fabrica;

  • Pregateste gradini expozitionale si mostre conform comenzii eliberate de Gestionar

  • Pregateste comenzi de magazine si preda formularul de comanda stampilat Gestionarului

 Cerinte:

  • Autorizatie ISCIR - obligatoriu

  • Experienta in domeniu minim 2 ani

  • Cunostinte operare motostivuitor cu lame frontale

Beneficii:

  • Salariu 3515  lei net

  • Tichete de masa de 35 lei / zi

  • Bonus variabil: 10% lei brut/luna, acordat lunar, in functie de nivelul de realizare a obiectivelor de performanta individuale si la nivel de fabrica

  • Decont integral transportul

  • Sporuri pentru ore suplimentar

  • Al 13-lea salariu

  • Prime de Paste (450 lei net) si de Craciun (550 lei net)

Va rugam sa includeti urmatoarea clauza in CV-ul dvs. (sau in alte documente de cerere ori intri intr-un mesaj adresat noua): “Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale continute in documentele trimise catre MGM Recruitment SRL, pentru scopurile necesare desfasurarii procesului de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.  Daca doriți sa luam in considerare candidatura dvs. si in viitoarele recrutari, va rugam sa includeti si o clauza suplimentara cu urmatorul continut: “Consimt la prelucrarea datelor mele personale continute în documentele trimise catre MGM Recruitment SRL si ca aceasta sa implementeze viitoare procese de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Localitate

Bolintin-Vale,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Vale
ID: 270289470