2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Dambovita
  6. Operatori masini - Crevedia
Postat 11 aprilie 2024

Stivuitorist- Crevedia

Salariu

3 000 - 3 300 lei

Localizare

Crevedia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Candidatul Ideal:

·       Experienta anterioara minim un an;

·       Atestat stivuitorist;

·       Organizat, serios, atent la detalii;

·       Spirit de echipa.

Responsabilitati :

·       Efectueaza operatiuni de incarcare si descarcarcare a marfurilor in/din mijloacele de transport;

·       Foloseste utilajele din dotare pentru depozitarea marfurilor;

·       Aseaza pe paleti din lemn produsele, apoi le transporta din depozit in locul indicat de gestionar sau direct la masini ;

·       Respecta instructiunile oferite de superiorul ierarhic.

Beneficii :

·       Salariu fix;

·       Tichete de masa in valoare de 420 de lei/luna ;

·       Transport asigurat ;

·       Bonus ore suplimentare si de weekend ;

·       Bonus de sarbatori ;

·       Pachet saptamanal cu produse.

Localitate

Crevedia,

Dambovita

Dambovita, Crevedia
ID: 255623440