2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Giurgiu
  6. Operatori masini - Bolintin-Deal
Postat 20 mai 2024

Stivuitorist_Logistica - Bolintin-Deal, CTPark-km 23-Autostrada A1

Localizare

Bolintin-Deal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

DB Schenker Logistics angajează Stivuitorist pentru depozitul Logistic din Bolintin-Deal, CTPark-km 23-Autostrada A1.

 Cerințe:

  • Personal calificat - experienţa într-un depozit logistic se consideră avantaj;

  • Atestat ISCIR - autorizaţie de stivuitorist vizată;

  • Experienţa pe stivuitor cu lame laterale/frontale;

  • Cunostinţe solide în domeniul logisticii;

  • Persoană dinamică și responsabilă;

  • Program L-V, 8:30-17:00.

Responsabilităţi:

  • Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfurilor din depozit;

  • Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucţiunilor primite;

  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;

  • Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Beneficii:

  • Tichete de masă;

  • Dezvoltarea unei cariere în domeniul logisticii într-un mediu interactiv şi prietenos;

  • Acces la traininguri – în funcție de aplicabilitatea în activităţile zilnice;

  • Abonamente Bookster;

  • Pachet - discount la furnizorii Schenker;

  • Evenimente dedicate angajaţilor.

Localitate

Bolintin-Deal,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Deal
ID: 251981146