2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 1
Postat 16 aprilie 2024

Specialist vanzari Online-magazin si Marketplace

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

• Experiență în vânzări online, pe marketplace-uri, în special pe eMag și OLX;

• Cunoștințe despre dinamica și regulile specifice ale platformelor de marketplace din România;

• Cunostiinte editare foto (nivel basic – eliminare fundal imagini)

• Abilitatea de a analiza tendințele de piață și a identifica oportunități de produs;

• Experiență în gestionarea stocurilor și în planificarea campaniilor de vânzări;

• Cunostinte minime HTML;

• Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan;

Descrierea jobului

• Listarea eficientă a produselor pe platformele eMag și OLX pe site propriu si parteneri;

• Introducere produse pe site si in marketplace ;

• Menținerea unui nivel optim online de stoc pentru a îndeplini comenzi;

• Crearea și gestionarea campaniilor de vânzări pentru a promova produsele și a crește vânzările;

• Mentinerea legaturii cu clientii din mediul online;

• Disponibilitatea de a merge si a organiza intalniri cu Internet magazine ;

• Carnet de șofer categoria B

Oferim:

• Oportunitatea de a lucra de acasa si de a face parte dintr-o echipă pasionată și dedicată;

• Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269098300