2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Brasov
  6. Reprezentanti vanzari - Brasov
Postat 20 mai 2024

Specialist vanzari/ Consultanta/ Relatii cu publicul, filiala Brasov

Salariu

1 500 - 10 000 €

Localizare

Brasov

Tip contract

Colaborare

Full time

Numarul de posturi disponibile: 8

Descriere

Candidatul Ideal

peste 3 ani, cumulați, de experiență profesională

- înclinație naturală și/sau antrenată spre relaționarea directă cu oamenii;

- capacitatea de a se automotiva, proactivitate și perseverență;

- responsabilitate personală, consecvență;

- entuziasm și gândire pozitivă;

- aspect elegant și siguranță de sine;

- atitudine orientată spre soluții și rezultate;

- experiența în vânzări directe, asigurări, Horeca, ospitalitate, funcții sau poziții de conducere, antreprenoriat, management, imobiliare, marketing, asigurări, relații cu publicul, învățământ sau similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- continua dezvoltare, proactivă, a portofoliului propriu;

- stabilirea și realizarea întrevederilor cu potențiali clienți;

- înțelegerea și prezentarea sistemului de lucru către potențiali clienți;

- administrarea, gestionarea și promovarea portofoliului propriu, prin intermediul planului de marketing, performant, pe care îl punem la dispoziție.

Ce îți oferim:

- training specializat, comprehensiv și personalizat, axat pe dezvoltare profesională și personală;

- echipă cu aproape 30 de ani de experiență în domeniu;

- coordonator dedicat consultanților în training;

- sediu la standarde internaționale, cu sală de prezentare pentru clienți tip cinema, echipamente 360 / VR, săli de întâlnire;

- pachet financiar construit pe baza unui sistem testat și utilizat cu succes în practică, cu comision maxim pentru consultanți de până la 80%;

- suport strategic, juridic și birocratic permanent;

- site de prezentare profesionist;

- materiale de prezentare și promovare profesioniste;

- cel mai performant sistem de lucru existent astăzi în domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908;

- sistem de colaborare între consultanți la nivel local, național și global, cu peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi;

- portofoliu de clienți acumulat în cei aproape 30 de ani de activitate continuă;

- brand recunoscut pe plan local, național și internațional, în continuă evoluție;

- program flexibil, independență;

- venituri nelimitate, proporționale cu implicarea și rezultatele tale; - posibilitatea de a-ți dezvolta propria echipă în cadrul companiei.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269699931