2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 17 aprilie 2024

Specialist Resurse Umane si Salarizare

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Societate comerciala, angajeaza Specialist Resurse Umane si Salarizare

Cerinte:

-         Experienta minim 3 ani in domeniu Resurse Umane

-         Studii superioare in domeniul economic / resurse umane constituie avantaj

-         Cunoasterea legislatiei Muncii si a celei fiscale

-         Bune cunostinte de operare MS Office

-         Permis conducere cat. B

Descrierea postului:

-         Intocmirea si inregistrare acte angajare, operari de modificari salarii

-         Intocmire acte aditionale cu privier la diverse modificari

-         Intocmire de adeverinte de toare tipurile

-         Incetarii de contracte munca si acte specific incetarii

-         Completare si transmitere (REVISAL), cu respectarea termenelor legale

-         Intocmire fise de post

-         Verificarea pontajelor

-         Intocmirea statelor de salarii in program specializat

-         Evidenta si calculare concedii de odihna si concedii medicale

-         Intocmirea declaratiilor lunare a diverselorcotizatii si impozite applicate salariilor conform legii, cu respectarea termenelor de transmitere/depunere a lor

Benefici oferite:

-         Contract de munca pe perioada nedeterminata

-         Salariu motivant

Va asteptam in echipa noastra!

Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269139662