2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Galati
  6. Asistent manager si secretariat - Galati
Postat 18 aprilie 2024

Specialist relatii cu publicul/asistent manager/secretariat

Localizare

Galati

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Descriere

Scoala de Soferi AVIATIA din Galati angajeaza

Specialist relatii cu publicul, cu posibilitate de promovare

Candidatul ideal:

  • abilitati de comunicare si colaborare

  • experienta in lucru cu documentele

  • automotivare in lucrul singur, dar si in echipa

  • responsabilitate si focusare in finalizarea sarcinilor

  • atentie la detalii

  • zambet si entuziasm in relatia cu clientii scolii si colegii

  • punctualitate, rigurozitate in respectarea angajamentelor

  • aptitudini de negociere dorinta de evolutie persoanala si profesionala

  • cunostinte Excel, Social-Media, instrumente de birou

  • Constituie avantaj: Absolvent/a studii juridice sau tehnice, experienta munca de birou, permis de conducere

    Descrierea postului

    Responsabilitati:

  • cunoaste foarte bine produsele, impreuna cu termenii si conditiile scolarizarii

  • primeste cu amabilitate clientul

  • identifica produsul necesar pe baza cerintelor clientului

  • prezinta oferta clientului cu termenii si conditii

  • urmareste evolutia si cursantilor: intocmire documente, prezenta la orele de curs, prezenta la orele de pregatire practica, examene etc.

  • dezvoltat spirit organizatoric

  • mentine constant legatura cu elevii scolii pana la obtinerea permisului de conducere sau a atestatului profesional

  • raportari in sistemul ARR

  • documente in back-office pentru instructorii auto

  • emitere bon fiscal sau factura

  • raport zilnic cu incasari si cheltuieli

  • administrare punct de lucru, evidenta furnizori: energie electrica, apa, gaz

    Beneficii:

  • salariu fix + bonusuri in functie de realizari

  • training platit la locul de munca

  • satisfactia rezultatelor obtinute

  • dezvoltare profesionala intr-un mediu evolutiv

  • toate elementele din responsabilitati se invata la locul de munca, nu e necesara experienta specifica

    Descrierea companiei:

  • Scoala de Soferi Aviatia ofera clientilor sai servicii de scolarizare in vederea obtinerii atat a permisului de conducere de categoriile: A, Am, A1, A2, B, BE, B1, C, CE, D si Tr precum si a atestatelor profesionale Amator sau profesionist, cine ne alege, stie ca putem sa ne ridicam la cele mai inalte standarde, cu un parc auto vast, cu diverse marci si masini noi. Scoala de Soferi Aviatia a luat fiinta in 2002, numara in prezent peste 50 de angajati, formand o echipa experta in domeniu care ofera profesionalism, calitate si seriozitate. In ultimii ani ne-am extins atat in orasul Galati deschizand 8 sedii in care desfasuram activitate, cat si in Liesti, Tecuci si Focsani, Panciu.

  • Misiunea Scolii de Soferi AVIATIA este de a scolariza cursantii la un nivel din ce in ce mai inalt, sa ajungem la a avea conducatori auto mai buni de la an la an si calatorii mai sigure, mai linistite pe sosele.

Daca rezonezi cu cele prezentate transmite-ne Cv-ul tau prin aplicatia OLX

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 267279194