2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Drumul Carului
Postat 22 mai 2024

Specialist Relatii cu Proprietarii si Consultanta Asociatii de prop

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Drumul Carului

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 44492606

**Descrierea postului:** Suntem în căutarea unui Specialist în Relații cu Proprietarii și Consultanță pentru Asociații de Proprietari, care să se alăture echipei noastre. Acest rol este esențial pentru menținerea unei comunicări eficiente și oferirea de consultanță juridică și administrativă membrilor asociațiilor de proprietari pe care le gestionăm. **Responsabilități:** - Răspunde la telefon și la e-mail-urile clienților, oferind consultanță pe baza Legii 196/2018 privind asociațiile de proprietari. - Gestionează tichetele din aplicația noastră de suport. - Prezintă și explică oferte de preț pentru serviciile noastre. - Organizează și moderează adunările generale ale asociațiilor de proprietari. **Cerințe:** - Cunoștințe solide despre legislația asociațiilor de proprietari, în special Legea 196/2018. - Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții. - Capacitatea de a lucra eficient cu aplicații software de suport și gestionare a tichetelor. - Experiență anterioară în roluri similare constituie un avantaj. **Beneficii:** - Pachet salarial competitiv. - Mediu de lucru dinamic și profesionist. - Oportunități de dezvoltare profesională continuă. **Cum să aplici:** Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău.

Localitate

Drumul Carului,

Brasov

Brasov, Drumul Carului
ID: 270574656