2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Bihor
  6. Specialist Marketing - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Specialist marketing

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO46325965

Descriere

Candidatul ideal:

- studii superioare de specialitate constituie avantaj

- experienta relevanta in marketing

- cunostinte solide de promovare imagine si produs, branding, analize de piata

- experienta in marketing general si marketing aplicabil platformelor de vanzari online

- bune cunostinte a instrumentelor informatice de marketing

- excelente abilitati de comunicare, relationare, negociere

- imaginatie, energie şi entuziasm

- cunoasterea limbii engleze

Principalele responsabilitati:

- concepe, implementeaza,monitorizeaza si evalueaza actiunile de marketing pe diferite canale online si offline

- planifica si pune in practica campaniile de promovare si de publicitate

- masoara, analizeaza si raporteaza rezultatele campaniilor derulate catre management

- monitorizeaza piata si concurenta in vederea actualizarii si / sau modificarii strategiei de marketing

- ofera suport pentru organizarea evenimentelor, materiale de suport relevante pentru eveniment, standuri, prezentari;

- participa la realizarea si gestionarea materialelor de promovare – etichete, bannere, cataloage, afise, etc

- incheie si supervizeaza contractele comerciale cu colaboratorii implicati in evenimentele de marketing

- colaboreaza cu agentiile de publicitate si mass-media

Se ofera :

- salariu motivant

- posibilitati de dezvoltare profesionala

- atmosfera de lucru placuta , provocatoare

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 260038225