Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Marketing - PR - Media - Iasi
  5. Marketing - PR - Media - Valea Adanca
Postat Azi la 11:43

Asistent Marketing TICLIN

  • Tip job

    Full time

  • Valea Adanca, Iasi

  • CUI / CIF: 32486589

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal

  • este pasionat de marketing și comunicare
  • operează cu ușurință la calculator, stăpânește MS Office
  • are minim 2 ani experiență profesională în domeniile marketing, relații clienții și vânzări
  • are cunoștințe minime de editare grafică

Descrierea jobului

  • creat conținut de calitate pentru conturile de social media, campanii și materiale de comunicare
  • creat funneluri online, landing page-uri și queeze-uri, care generează oportunități de vânzare
  • creat ad-uri de Facebook și Google care performează remarcabil și economic
  • crescut comunitățile de Facebook, Instagram și Youtube
  • ține legătura cu clienții din mediul online
  • Sediu TICLIN: Iasi, Valea Adâncă, Str. Livezilor nr. 1D (punct de orientare, MEGA IMAGE 5 drumuri)

Beneficii

  • salariu atractiv, bonuri de masă și procent din încasări
  • drepturi legale, zile libere, concediu 20 zile/an
  • spațiu de lucru la birou cu toate necesitățile

Descrierea companiei

TICLIN își desfășoară activitatea în domeniu curățării și recondiționării pernelor din pene și puf. Găsiți Rulotele TICLIN în 11 orașe și continuăm extinderea.

Credem în servicii corecte și de calitate, oferind elementele esențiale unui somn confortabil.

De 8 ani suntem încântați de clienții noștri care folosesc zilnic produsele TICLIN.

Vă rugăm să ne atașați CV-ul dvs. și un portofoliu dacă aveți.

ID: 223650040
User avatar

TICLIN SRL - Gorgan Iosif

Pe OLX din septembrie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din