2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Ilfov
  7. Contabilitate - Voluntari
Postat 15 mai 2024

Specialist contabilitate și gestiune - Part-time cu program flexibil

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Ilfov, Voluntari

Tip job

Part time

CUI / CIF: RO 25787899

Suntem în căutarea unei persoane motivate și organizate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Specialist în Contabilitate și Gestiune în regim part-time, cu un program flexibil. Dacă te consideri o persoană orientată către detalii, cu abilități excelente de gestionare a timpului și dornică să se implice într-un mediu dinamic, te încurajăm să aplici.

Program de 4h in intervalul 8-16 de luni pana vineri

Locatia- strada Emil Racovita nr 36 - Voluntari Pipera

Responsabilități:

  • Gestionarea înregistrărilor financiare și contabile ale companiei.

  • Monitorizarea fluxurilor de numerar și reconcilierea conturilor.

  • Pregătirea rapoartelor financiare periodice și a altor documente necesare.

  • Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura respectarea standardelor și procedurilor contabile.

  • Furnizarea de asistență în procesul de bugetare și planificare financiară.

  • Rezolvarea problemelor și răspunsul la întrebări legate de contabilitatea și gestiunea financiară.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul contabilității sau gestionării financiare.

  • Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală.

  • Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă.

  • Capacitatea de a lucra de la distanță și de a gestiona eficient timpul.

  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.

  • Flexibilitate în programul de lucru, cu disponibilitate pentru un regim part-time cu program flexibil.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator.

  • Program flexibil adaptat nevoilor tale.

  • Dezvoltare profesională și oportunități de creștere în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Dacă ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră și să aduci contribuția ta în domeniul contabilității și gestionării financiare, te rugăm să trimiți CV-ul tău

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Voluntari
ID: 269979706