2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 4
Postat 25 aprilie 2024

Specialist colectare debite

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Descriere

Candidatul Ideal

  • Cautam un coleg ambitios si energic pentru a se alatura unei echipe tinere si simpatice;

  • Sa fie comunicativ si sa ii placa interactiunile cu ceilalti, mai ales sa negocieze si sa aiba o atitudine convingatoare;

  • Dornic sa lucreze intr-un colectiv;

  • Dornic sa invete sa convinga clientii sa isi plateasca datoriile, sau, din contra sa aplice cunostintele deja acumulate;

  • Sa stie sa lucreze cu calculatorul: Word, Excel, Outlook;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Contactare telefonica clienti cu dificultati la plata;

  • Inregistrarea in sistemul informatic a interactiunilor cu clientii;

  • Monitorizarea angajamentelor de plata scrise si verbale negociate cu clientii;

  • Intocmirea situatiilor necesare in activitatea curenta si transmiterea lor;

Oferta noastra:

  • Contract pe perioada nedeterminata;

  • Pachet salarial atractiv alcatuit din parte fixa si tichete de masa;

  • Bonusuri in functie de rezultate;

  • Training platit de companie;

  • Evenimente organizate de companie, cu diverse ocazii;

  • Pana la 25 zile concediu de odihna, in functie de vechimea totala in munca;

  • Zi libera platita, cu ocazia Zilei de Nastere

  • Mediu de lucru motivant in cadrul unei echipe tinere si dinamice;

  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in continua crestere;

  • Locatie centrala, cu acces usor la toate mijloacele de transport;

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268889673