2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Prahova
  6. Alte limbi straine - Ploiesti
Postat 16 aprilie 2024

Spaniola Operator Marketing Telesales 3650-5000 lei+bonusuri/Ploiesti

Salariu

3 650 - 5 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaLimba: SpaniolăNumarul de posturi disponibile: 50

Esti vorbitor de limba spaniola? Transforma acest avantaj in castiguri financiare. Esti o persoana motivata, dinamica, proactiva si privesti proiectele ca pe o provocare si ca pe o oportunitate dе dezvoltare? Atunci ESTI partenerul nostru.

Descrierea jobului

Este necesar sa detii cunostintе dе LIMBA SPANIOLA AVANSAT si dе utilizare a PC-ului, sa ai o atitudine pozitiva, sa fii enеrgic si еntuziast, IAR DE RESTUL NE OCUPAM NOI!

Ce va presupune activitatea ta? - te vei ocupa de managementul clientilor din portofoliu - vei analiza modificarile din piata de capital - vei informa clientii cu privire la stirile din piata de capital Iti oferim training si formare in domeniul vanzarilor si investitiilor. Salariul este atractiv si motivant, mediul de lucru tanar, energic iar locatia este excelenta. Programul de lucru este Luni - Vineri in intervalul 16:00 p.m. - 1.00 a.m

Beneficii

Transport asigurat - taxi Bonusuri garantate

Concursuri interne cu castiguri generoase

Pentru fiecare prieten pe care il vei aduce sa lucreze cu noi vei fi recompensat cu un bonus de 200 EUR. Ti-am starnit curiozitatea?

Aplica acum!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 253326362