2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Utilaje speciale
  5. Utilaje speciale - Iasi
  6. Utilaje speciale - Iasi
Postat 17 mai 2024

Spalatorie covoare - angajeaza operator curatare

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 37725415

Angajam personal pentru spalatorie covoare ULTRA MODERNA, cu sau fara experienta, seriosi si muncitori.

NU EXISTA LIMITA DE VARSTA, DE PREFERAT PESTE 45 de ANI

Cerinte:

- Cunoasterea materialelor textile

- Atentie distributiva

- Rapiditate si dexteritate in lucru Responsabilitati:

- Preia si pregateste covoarele pentru curatare;

- Spala covoarele in functie de material, grad de murdarie;

- Retusarea si impachetarea covoarelor spalate;

- Pregateste pentru livrare obiectele textile;

Beneficii:

- Lucru intr-un mediu tanar si dinamic

- Conditii foarte bune de munca ( aparatura noua, cursuri privind protectia muncii, vestiar, loc de luat masa)

- Program full time in sistem de ture

- Pachet salarial atractiv, peste media pietei

- Bonusuri si prime de performanta

-Ore suplimentare platite dublu

- Sambata se bonuseaza separat

- Instruire profesionala

- Cursuri gratuite Alatura-te echipei de experti in ingrijirea textilelor!!

- Ofer detalii telefonic! sunati la nr. afisat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 191863307