2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Hoteluri si restaurante
  5. Hoteluri si restaurante - Iasi
  6. Hoteluri si restaurante - Iasi
GLOBAL JOBS
Postat 30 aprilie 2024

Spalator de vase 1550 - 1980 EURO - engleza si CV

Salariu

1 550 - 1 980 €

Localizare

Iasi

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasariTara: Spania

Descriere

BENEFICII

*Vas de Croaziera pe fluviile Europene cu salarii intre 1550 - 1980 EURO NET (in mana)

Vacanta platita de 2 sapatamani odata la aproximativ 8 saptamani lucrate

*imbarcare imediata, transport asigurat sau rambursat dupa caz

*tipsuri de la pasageri pe anumite rute / linii de croaziera

*cazare masa si transport sunt gratuite asigurate la bordul navei in cabina cu doua paturi si baie separata

*1 zi libera la bordul navei pe saptamana - platita

ZERO comision

*contract de munca inregistrat astfel ca salariul BRUT este mai mare decat cel NET si taxele sunt platite de catre companie la statul unde este inregistrat contractul ( Elvetia, Franta, Malta, Cipru , Olanda)

*asigurare medicala, asigurare accident cotizatie pensie, vechime inregistrata, indemnizatie copil

*ore suplimentare platite sau recuperate conform codului muncii al tarii de incadrare

*bonus de final de sezon

*contractul se poate prelungi daca se doreste

*imbarcari din Viena, Budapesta, Constanta, Amsterdam, Koln, Basel, Nuremberg, Paris, Lion, Avignon, Bordeaux

RESPONSABILITATI

Responsabil pentru spalarea veselei si oalelor in care se gateste

Ajutor in bucatarie la curatarea legumelor

Separarea deseurilor si aruncarea lor la gunoi

Co-responsabil pentru atingerea si mentinerea standardelor si bugetelor companiei in departamentul alimentar

Asistenta pentru coordonator in comandarea proviziilor alimentare

Responsabil in colaborare pentru stocarea corespunzatoare a tuturor alimentelor si proviziilor de bucatarie

Responsabil în colaborare pentru manipularea corectă a întregului stoc de alimente, produse și echipamente din departamentul alimentar.

Responsabil in colaborare pentru o curatenie impecabila, igiena si ordine in zona bucatariei

Asistenta in realizarea inventarului bucatariei conform directivelor companiei.

Implicarea in programul de training de onboarding

Participa la organizarea inceputului si finalului de sezon

Asistenta in alte departamente, daca este necesar, conform indicatiilor supervizorului.

Calificari

Vorbitor de limba engleza nivel conversational

Experienta intr-un domeniu adiacent hospitalitatii si sau intr-un sector unde implica efort fizic

in functie de experienta se poate promova pe o pozitie de la ajutor de bucatar, chef de partie, patiser, sous chef pana la executive chef.

CERINTE

independenta, flexibilitate, loialitate, cinste, obiectivitate, rezistenta la stres

respectarea regulilor HACCP

CV OBLIGATORIU INTOCMIT IN ENGLEZA

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269424237