2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Specialist energie regenerabila
  5. Specialist energie regenerabila - Neamt
  6. Specialist energie regenerabila - Piatra Neamt
Postat 15 aprilie 2024

SolarOne angajeaza montatori panouri fotovoltaice cu experienta

Salariu

3 000 - 8 000 lei

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Oportunitate de Angajare: Montatori Panouri Fotovoltaice

  • Suntem în căutarea unor montatori de panouri fotovoltaice dedicați și pasionați, pentru a se alătura echipei noastre în cadrul proiectelor noastre de energie solară durabilă. Dacă sunteți interesat să contribuiți la creșterea utilizării energiei solare și să faceți parte dintr-un sector în creștere rapidă, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră de montator panouri fotovoltaice.

  • Locație: Piatra Neamt si deplasări în țară

Responsabilități:

  • Montarea și instalarea panourilor fotovoltaice conform standardelor de calitate.

  • Pregătirea locației și structurii pentru montajul panourilor solare.

  • Montarea și conexiunea cablurilor și a echipamentelor necesare.

  • Verificarea funcționării corecte a sistemului după instalare.

  • Respectarea normelor de siguranță și reglementărilor specifice.

Cerințe:

  • Experiență în montarea panourilor fotovoltaice este obligatorie.

  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele stabilite.

  • Atitudine proactivă și orientată către calitate.

  • Abilitatea de a lucra în condiții de exterior și la înălțime.

  • Permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Formare și instruire pentru dezvoltarea competențelor necesare în domeniul energiei solare.

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru prietenos și stimulativ.

  • Remunerație competitivă și beneficii suplimentare.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 262531847