2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Constanta
Postat 23 aprilie 2024

SolarOne angajeaza agent vanzari sisteme fotovoltaice (Constanta)

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Poziție disponibilă: Reprezentant Vânzări Panouri Fotovoltaice

Compania: SolarOne Sisteme Fotovoltaice

Locație: Constanta, România

SolarOne Sisteme Fotovoltaice este un lider de piață în furnizarea și instalarea panourilor fotovoltaice, angajat în promovarea și implementarea soluțiilor durabile de energie solară.

În cadrul extinderii noastre, căutăm un reprezentant de vânzări dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre în punctul de lucru din Constanta.

Responsabilități:

- Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de sistemele fotovoltaice

- Prezentarea avantajelor și beneficiilor soluțiilor noastre de energie solară

- Dezvoltarea și menținerea relațiilor solide cu clienții, oferind suport și consultanță în procesul de achiziție

- Îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări stabilite

-Livrarea sistemelor fotovoltaice cu auto 3,5 (cat. B) pe zona de competenta

Cerințe:

- Experiență anterioară în vânzări, ideal în domeniul energiei regenerabile sau al construcțiilor - Abilități excelente de comunicare și negociere

- Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate - Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în plină expansiune și de a contribui la creșterea unei companii inovatoare

- Pachet salarial competitiv și bonusuri motivate de performanță

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele, vă rugăm să aplicati aici, sa ne contactati telefonic sau sa trimiteți CV-ul dumneavoastră.

SolarOne Sisteme Fotovoltaice este un angajator care promovează diversitatea și oferă șanse egale pentru toți candidații calificați.

Vă mulțumim pentru interesul acordat!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 266149166