Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Constanta
Postat 12 februarie 2024

SolarOne angajeaza inginer electrician sisteme fotovoltaice

Salariu

4 500 - 15 000 lei

Localizare

Constanta

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Inginer sisteme fotovoltaice

  • Experiență anterioară în proiectarea și gestionarea proiectelor.

  • Absolvent de studii superioare în domeniul electric sau tehnic.

  • Cunoștințe de proiectare și dimensionare a sistemelor.

  • Abilități excelente de gestionare a proiectelor și coordonare a echipelor.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii, clienții și partenerii.

  • Dorința de a rămâne la curent cu tehnologiile și tendințele din domeniul energiei solare.

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Coordonarea proiectelor de la concept până la finalizare, asigurându-vă că toate aspectele tehnice și de reglementare sunt respectate.

  • Supervizarea echipelor de instalare și asigurarea calității lucrărilor de instalare.

  • Lucrul cu clienții pentru a furniza soluții personalizate și pentru a răspunde la cerințele acestora.

  • Participarea la evaluarea și selecția noilor tehnologii și echipamente fotovoltaice.

  • Elaborarea de proiecte fotovoltaice personalizate pentru clienți, inclusiv analiza necesităților, dimensionarea sistemelor și selecția componentelor.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie de top în domeniul energiei solare și de a contribui la dezvoltarea proiectelor inovatoare.

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

  • Mediu de lucru prietenos și echipă motivată.

  • Implicare în proiecte diverse și provocatoare în domeniul energiei solare.

Descrierea companiei

Suntem o companie de top specializată în proiectarea și implementarea sistemelor fotovoltaice, căutăm ingineri experimentati în proiectarea și gestionarea proiectelor fotovoltaice. Ne dedicăm dezvoltării de soluții inovatoare de energie solară pentru clienți din diverse industrii și suntem determinați să contribuim la crearea unui viitor mai sustenabil. La Solar One credem în inovație, produse de calitate și cunoștințele pe care le împărtășim clienților noștri.

Calitatea vine la noi peste cantitate. Dorim să ne cunoaștem clienții și să răspundem nevoilor acestora deoarece credem într-o abordare personală.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 266148842

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau